Головна » 2017 » Декабрь » 5 » Зустріч з працівниками правоохоронних органів
22:01
Зустріч з працівниками правоохоронних органів

Сьогодні  як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння  володіти навичками безпечної поведінки, самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Саме з цією метою 5 грудня у рамках   Тижня правових знань була організована зустріч школярів Удрицького НВК з інспектором ювенальної превенції  Вітою  Атаманець та дільничним  офіцером   поліції Олександром  Шахом.

Під час розмови з учнями Віта Ярославівна та Олександр Миколайович  ознайомили їх  з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, звернули увагу на невідворотність відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Учасники зустрічі  переглянули та обговорили документальний    відеофільм «Шкідливість алкоголю», подискутували над питанням про причини, які породжують  підлітковий алкоголізм.

Адміністрація навчального закладу та учнівський колектив висловили вдячність  представникам правоохоронних органів  за співпрацю. Гості залишали навчальний заклад із запевненням, що завжди відгукнуться на запит педагогів та учнів щодо чергової  зустрічі.

Заступник директора з виховної роботи  Наталія Кухаревич

Переглядів: 89 | Додав: unvksite | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar