Головна » 2018 » Май » 14 » Загальношкільні батьківські збори
15:27
Загальношкільні батьківські збори

Удрицький НВК під кінець навчального року традиційно запросив всіх батьків на загальношкільні батьківські збори. Для привітання всіх мам з наступаючим святом педагог-організатор Легка Л.А. разом з нашими підростаючими талантами представила дуже гарний та чуттєвий концерт. Далі були розглянуті важливі та актуальні питання, з якими виступали директор школи Ящук М.І. , заступник директора з виховної роботи Кухаревич Н.О. та практичний психолог Муха І.П. Хочу детальніше розповісти про свій виступ на тему «Дитяча нещирість. Причини та шляхи її уникнення». Актуальне питання, адже всі батьки хочуть, щоб їхні діти говорили правду, але, на жаль, цього досягти досить важко.  Тому важливо розуміти причини поведінки дитини, яка говорить неправду. Усвідомлення мотиву нещирості допоможе дорослому прийняти рішення про те, яку модель поведінки вибрати, щоб дитина не обманула знову.

Щоб краще зрозуміти дітей та їхнє ставлення до правди та обману, голова учкому Кисіль Оксана розпитала про це учнів нашої школи у формі інтерв’ю. Діти давали відповіді на такі питання: хто частіше обманює діти чи дорослі? Кого обманюють діти? Що спонукає дитину до обману? Коли діти вперше зустрічаються з брехнею? Від кого наслідують нещирість? та інші. Відео продемонстрували батькам, адже за буденними клопотами та динамікою сучасного життя не завжди вдається поговорити з дитиною про такі питання, дізнатися її думку.

Сподіваюся, що звернувши увагу на проблему дитячої нещирості, батькам буде легше будувати стосунки зі своїми дітьми. Адже відносини, побудовані на довірі та щирості, є гарантом щасливої та міцної родини.

  Практичний психолог Муха І.П.

Переглядів: 89 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar