Головна » 2018 » Январь » 22 » Вісті з шкільної бібліотеки
19:13
Вісті з шкільної бібліотеки

Хто б що казав, але новорічно-різдвяні свята любить не лише малеча. Багато дорослих так само з нетерпінням очікують на зимову казку. На пропозицію створити новорічно-різдвяні сувеніри для воїнів АТО відгукнулися читачі шкільної бібліотеки. Особливо із захопленням взялася за цю справу Соломія Колода (учениця 4 класу) зі своєю родиною. Вони виготовили подарунки у вигляді новорічних оберегів.                         

         Соломійка щиро впевнена, що ці сувеніри додадуть святкового настрою нашим захисникам. І під час зимових свят допоможуть трохи відволіктися від непростої буденності й повірити в новорічно-різдвяну казку.

***

Дієвим засобом підвищення читацької уваги є книжкова виставка. Вона є засобом розкриття інформаційних ресурсів бібліотеки, її візитною карткою, відображаючи стиль і творчі можливості бібліотекаря. Книжкова виставка є помічником і читача, і бібліотекаря.

Однією з нових форм створення виставок є книжкова інсталяція. Мета її -  популяризація книги, реклама бібліотеки та залучення дітей до читання. Тому у нашій шкільній бібліотеці вона набуває популярності. Така нестандартна книжкова виставка привертає увагу всіх відвідувачів: від вчителів до найменшого читача. Ця форма виставки викликає не тільки захоплення й естетичну насолоду, але й сприяє розвитку, зосередженості, допомагає подивитися на річ під іншим кутом.

Книжкову інсталяцію в бібліотеці до Нового року «Новорічна красуня» створили користувачі бібліотеки.

Також привернули увагу читачів декорації павутиння на стелажах під гаслом «Не дай павукам перемогти!»

Відчулося значне підвищення інтересу до бібліотеки серед учнів школи. Приємно було чути відгуки дітей: «У нас раніше ніколи такого не було!», «Давайте ще щось вигадаємо!».

Підготувала шкільний бібліотекар

Кот Н. К.

Переглядів: 72 | Додав: unvksite | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar