Головна » 2017 » Октябрь » 11 » Виховна година у 3 класі
15:24
Виховна година у 3 класі

Відбулося чергове засідання методичного об’єднання  класних керівників. Члени педагогічного колективу мали змогу побувати на відкритій  класній  годині  у третьому  класі «У дружбі наша сила».

Психогімнастикою на «Сонячній галявині» та психологічним тренінгом Алла  Йосипівна Пігаль  розпочала годину спілкування .

Діти із задоволенням  переглянули мультфільм про струмочок «У дружбі наша сила», заглянули  у скарбничку мудрості, склали асоціативний кущ  до слова «Дружба». Виразно звучали поезії, лунали пісні у виконанні третьокласників. Учні  вивчили мирилки,  пригадали  прислів’я,  приказки, правила спілкування в колективі. В  ігровій формі  школярі дізналися, хто такий справжній друг та  які риси  характеру потрібно виховувати у собі. А чи вміють діти дружити  вчителю допоміг визначити  тест. Для третьокласників Алла Йосипівна  підготував офтальмологічну музичну паузу. Діти із задоволенням  рухалися під час фізкультхвилинки «Посмішка».  

У гості до учнів  завітали також  казкові герої. Леопольд запросив третьокласників на «Галявину дружби». З дерева дружби опало листя з прислів’ями та важливими для дружби словами. Гра «Добре – погано» допомогла школярам потрапити на галявину. Мудра сова склала і подарувала «Закони дружби»,  медальки  за гарну роботу, Леопольд -  «Абетку дружби».

І як узагальнення теми -  казка «Батьківський заповіт». Діти переламали гілки , а потім зв’язали пучок як символ єдності дружби класу, який порівняли  з мерехтливим маяком. На  закінчення третьокласники разом з учителем побудували «Коло дружби» та склали присягу на вірність.

Класний керівник уміло  використовує у своїй роботі  різноманітні інтерактивні форми і методи роботи. Година спілкування супроводжувалася відеопрезентаціями та музичним супроводом.

Завдяки  професіоналізму класного керівника, третьокласники із задоволенням працювали на годині спілкування.  

Керівник методичного об’єднання класних керівників Кухаревич Н.О.

 

Переглядів: 81 | Додав: unvksite | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar