Головна » 2017 » Июнь » 17 » Успіх у співпраці
23:35
Успіх у співпраці

15 червня 2017 року на базі Дубровицького району відбулася нарада голів районних рад профспілки працівників освіти Рівненської області. Участь  в теоретичній частині наради взяв і директор комунального закладу «Удрицький НВК» Миляцької сільської ради М.І. Ящук, який поділився досвідом роботи школи в умовах децентралізації, розповів про етап становлення навчального закладу як автономного,  про організацію співпраці навчальних закладів Миляцької об’єднаної територіальної  громади з районною радою профспілки. 2017  року Миляцька сільська рада уклала тристоронню Угоду з   районною радою профспілки, управлінням освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації, засвідчивши цим готовність до співпраці.

Учасникам семінару було цікаво дізнатися про особливості організації методичної роботи з педагогічним персоналом навчальних закладів громади, про проведення державної атестаційної експертизи навчальних закладів, атестації педагогічних працівників, виплати заробітної плати, надбавок до неї, які передбачаються діючим законодавством для педагогічних працівників. У зв’язку з цим Микола Іванович розповів про організацію роботи міжшкільних методичних об’єднань, про вихід із ситуації, коли потрібно було провести атестаційну експертизу одного з навчальних закладів, про створення розпорядженням сільського голови атестаційної комісії другого рівня для проведення атестації педагогічних працівників, про налагодження  у 2017 році співпраці з районним методичним кабінетом (Миляцька сільська рада долучилася до фінансування  посади методиста), про узгодження дій з управлінням освіти, молоді та спорту при залученні учнів навчальних закладів громади до участі в предметних олімпіадах та конкурсах, про призначення педагогічних працівників…

Було відзначено, що завідувачеві сектором освіти одному важко справлятися з чималим колом завдань щодо координації дій при організації навчально-виховного процесу, тому з боку директорів навчальних закладів, в  тому числі і з боку М. І. Ящука як керівника семінару для директорів освітніх комунальних закладів Миляцької ОТГ, йому надається практична допомога.

Микола Іванович відповів на численні питання учасників семінару, висловив упевненість, що з продовженням процесу децентралізації виробиться законодавча платформа як для прийняття управлінських рішень, так і для поглиблення співпраці навчальних закладів з профспілковими структурами.

В. Твердюк,

голова райради профспілки працівників освіти

Переглядів: 85 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar