Головна » 2017 » Май » 8 » Українці в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора
11:08
Українці в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора

В Удрицькому НВК відбувся загальний урок історії України для 8-11 класів на тему «Українці в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора». Цей урок був незвичайний – його мета – віддати шану українському народові, висловити повагу бійцям, які загинули в роки Другої світової війни, згадати і оцінити масштаб руйнувань, яких зазнала Україна та винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні.

Урок пройшов у формі семінарського заняття. Виступили учні з підготовленими повідомленнями про долі українських чоловіків і жінок, які через все своє життя перенесли війну. Вони несли службу у регулярних арміях або були партизанами, були у допоміжних військових формуваннях чи стояли на передовій. Та всі вони – герої.

Особливо вразила учнів і вчителів історія нашої односельчанки – Євгенії Карвацької, яка була остарбайтером. У багатьох бриніли сльози на очах, коли слухали  спогади про жахіття, які їй довелось пережити.

Переглянули фрагменти відео про дні війни, спогади ветеранів та особливо чуттєвий лист матері солдату.

Такі уроки особливо важливі у цей надзвичайно складний час для України, адже вони формують почуття патріотизму, власну думку та громадянську позицію кожного учня, повагу до історії народу.

Вчитель історії та правознавства Ірина Муха

Переглядів: 63 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar