Головна » 2017 » Ноябрь » 20 » У здоровому тілі – здоровий дух
17:43
У здоровому тілі – здоровий дух

«Здоров’я – це скарб», - сказав Монтень. А давайте відкриємо скарбничку народної мудрості, що ж думає про здоров’я наш народ:

  • Щоб працювати, треба силу мати.
  • У здоровому тілі – здоровий дух.
  • Сила без голови шаліє, а розум без сили маліє.
  • Гіркий тому вік, кому треба лік.

Таких перлин багато, кожен із нас міг би пригадати ще і ще. І кожному зрозуміло, яка глибока правда захована в них.

Здоровий спосіб життя не тільки зберігає, а й покращує здоров’я. І це, звичайно, здорове збалансоване харчування, правильний режим дня (тобто чергування руху і спокою), різні види роботи і відпочинку.

Тож розвиваймо бажання вести активний спосіб життя, мати гарні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я, прищепити інтерес до занять фізкультурою і спортом.

Жовтень місяць у шкільній бібліотеці пройшов під девізом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Постійно діюча книжкова виставка «Здоров’я – головне багатство» привертала увагу юних читачів змістовним матеріалом документів про шкідливість пагубних звичок (тютюнопаління, алкоголь) для організму людини.

Школярі з цікавістю взяли участь у створенні колажів «Шлях здорового способу життя». Тематика їхніх робіт була різною: третьокласники Подун Дарина, Якимович Настя, Яцута Саша створили плакат про режим дня та гігієну «Наше здоров’я в наших руках» ; четвертокласниця Колода Соломія свою роботу присвятила спорту «Спорт – це просто клас!»; цікавий і яскравий колаж малюнків про потрібну і корисну їжу вийшов у шестикласниці Пігаль Анюти «Здоров’я – найдорожчий скарб»; семикласниця Соломіна Ангеліна своїм плакатом-колажем «Ми кажемо «Так!»» розповіла про користь праці та відпочинку для здорового способу життя.

Дбаймо про себе, привчаймося до активного й здорового способу життя. Пам’ятаймо завжди про те, що здоровому – завжди ЗДОРОВО!

Підготувала

Бібліотекар КЗ «Удрицький НВК»

Кот Н. К.

Переглядів: 74 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar