Головна » 2018 » Февраль » 22 » Тиждень математики
14:44
Тиждень математики

Усім,хто любить математику,тим,хто вивчає математику,тим,хто ще не знає,що може любити математику,було присвячено цілий тиждень цій точній науці.

 А розпочали тиждень команда «Плюс»(пятикласники) та команда «Мінус»(шестикласники),які вирушили у математичну подорож країною Навпакинею. Діти взяли участь у вікторині-навпакині,були в крамниці у Гаррі Потера,розгадували кросворд,рахували геометричні фігури. Веселі рахунки та інші конкурси розважили не тільки учасників команд,але й їх уболівальників.

 Перемогу здобула команда «Мінус». А завершилася подорож нагородженням її учасників.

Одним із завдань сучасної школи є формування гармонійно розвиненої,активної і творчої особистості .Математика дає широкі можливості для її інтелектуального розвитку,розвитку логічного мислення,уяви. Досвід показує,що інтегроване навчання математики,за якого матеріал доповнюється відомостями з інших предметів,дає набагато кращий результат.                                                                        

 Тому з учнями сьомого та восьмого класів ( «Фіксики» та «Дракони») була проведена інтегрована гра «КРОКС» ( Конкурс Розумних, Організованих, Кмітливих та Спритних). Учасники гри із задоволенням дали відповіді на питання вікторини, в якій разом із завданнями математичного змісту були і логічні задачі, загадки, жартівливі вправи. Команди успішно справилися із складанням кросворду « Математика –цариця наук», вправно рахували, складали прислівя з числівниками,заповнювали таблиці логічного змісту.

У грі перемогла команда «Фіксики».Звичайно ж,всі учасники були нагороджені призами.

Учні девятого класу були учасниками інтелектуальної гри Слабка ланка. Раунди гри містили питання з математики, географії, біології, мови, літератури та логіки.

Сильною ланкою у цьому шоу стала Катя Кисіль. Всі учасники гри отримали солодкі призи та валентинки.

Протягом тижня з учнями 5-11 класів були проведені пятихвилинки на теми Цікаві факти з життя математиків,Юні математики.

Діти побували лише в маленькій частині чарівного світу математики, адже ця наука не стоїть на місці:

Скільки ще теорем не відкритих

І задач нерозвязаних є!

Хай живе математика у світі

І для розуму думку дає!

Цьоба Р.Й.,

Вчитель математики Удрицького НВК 

Переглядів: 75 | Додав: unvksite | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar