Головна » 2017 » Ноябрь » 18 » Тиждень безпеки дорожнього руху
16:18
Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2017 року у нашому навчальному закладі проходив «Тиждень безпеки дорожнього руху».

У рамках Тижня відбулися різні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: тематичні класні години «Молоде покоління -  за безпеку руху», тренінги,  бесіди про відповідальність неповнолітніх за управління транспортними засобами та  з попередження дитячого травматизму на дорогах: «Про безпеку поведінки у транспорті», «Безпека дорожнього руху»; уроки дорожньої грамоти «Безпека на дорогах залежить від кожного», «Дорога додому та до школи», виставка літератури «Безпека дорожнього руху – це життя!», вікторини «Дорожня грамота», «Азбука дорожньої безпеки», «Руху правила єдині – поважати їх повинні!»,  театралізований захід «Будь уважним на дорозі», практичне заняття з учнями з питань  надання  медичної допомоги  під час ДТП, тестування «Я і правила дорожнього руху», «Моя поведінка під час ДТП».

Діти під час проведення заходів  розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали відеофільми, відеоролики «Безпечна дорога», «Рух на перехресті».

До проведення тижня були залучені і батьки учнів. На класних батьківських зборів  класними керівниками проведено бесіди з батьками про безпеку дітей на дорогах та необхідність дотримуватися правил дорожнього руху усіма учасниками дорожнього руху.

Закінчився тиждень загальношкільною лінійкою, на якій були підбиті підсумки роботи, вшанували  пам'ять жертв дорожніх аварій, який щорічно відзначається в Україні 18 листопада.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

 

Наталія Кухаревич,  заступник директора школи з виховної роботи

 

Переглядів: 179 | Додав: unvksite | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar