Головна » 2018 » Февраль » 22 » Свято рідної мови в Удрицькому НВК
09:59
Свято рідної мови в Удрицькому НВК

    21 лютого представники  всіх  націй і народностей відзначили Міжнародний  день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і в нашій школі.

Щирими словами про мову звернулася до присутніх ведучі свята Катерина Кисіль та Катерина Борсук.

   Палко і натхненно звучали  рядки поезій  про мову з вуст семикласників Ірини Пламади, Марії Богельської, Ангеліни Соломини, Наталії Лозицької та Тетяни Дерун.

    У виконанні юних солісток   Соломії Колоди, Іванни Цьоби та Оксани Шанько звучали пісні про Україну, про  рідну мову. Щирим діалогом про рідну мову порадували учасників заходу Анастасія Малько та Анастасія Якимович. Доповнило святкування  артистичне читання гуморесок  Павла Глазового  у виконанні Руслана Гембицького.

   Атмосфера під час свята була піднесеною та теплою. Школярі із задоволенням переглянули відеопрезентації про мову.

   Директор школи Микола Ящук від імені управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА та сектору освіти Миляцької сільської ради вручив грамоти  переможцям районних етапів  олімпіад та Міжнародних мовно-літературних конкурсів.

До присутніх  звернулася голова учнівського комітету Оксана Кисіль, яка закликала учнів оберігати та шанувати свою мову заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.

   Завершилося свято молитвою до мови, яку з великим натхненням прочитали Тетяна Кузко та Валерія Пігаль.

   Гарний настрій, урочиста атмосфера та яскраві враження панували на святі. Шанування української мови  є традицією кожного свідомого українця.

   Плекаймо ж рідну мову!

Переглядів: 58 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar