Головна » 2017 » Ноябрь » 9 » Розминка від чемпіона
20:15
Розминка від чемпіона

9 листопада 2017 року у ході  обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона» в Удрицькому НВК побували представники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоровя населення  «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради» у складі начальника аналітично-інформаційного відділу Ігоря Вознюка, заступника директора з адміністративно-господарської роботи комунального закладу  Ігоря Момотюка та майстра гирьового спорту міжнародного класу  Оксани Рабош.

Жваве спілкування чемпіонки з школярами навчального закладу про здоровий спосіб життя, її розповідь про особливості гирьового спорту, демонстрація кубків та медалей світового та європейського рівнів, які вона здобула в ході більше ста  виступів на гирьових аренах України та країн Європи, показ виконання різноманітних вправ з використанням гир захопили всіх школярів. Цим значною мірою пояснювалася їх активність у ході власне розминки з чемпіоном, яка стала відчутним зарядом бадьорості та піднесеного настрою для кожного учасника заходу.

Хлопці та дівчата залюбки виконували доступні вправи із використанням гир вагою 8 та 16 кілограмів, задавали питання чемпіонці, фотографувалися на згадку про цікаву зустріч, брали автографи.

Під час підготовки до зустрічі «спортивних» гостей в школі був проведений конкурс малюнка на спортивну тематику. Переможці конкурсу, а вони були визначені за принципом спортивних поєдинків – перше, друге та третє місця -  отримали ексклюзивні призи – учнівські щоденники від Національного олімпійського комітету. Їх щасливими володарями стали пятикласниця Ілона Терлецька та шестикласниці Оксана Шанько і Анюта Пігаль.

Після спільного фотографування щирими оплесками та запрошенням «Приїжджайте ще» провели школярі гостей. Відчувалося, що основна мета заходу – прилучити дітей до регулярних занять фізкультурою та спортом, сприяти утвердженню здорового способу життя була досягнута. Вона буде закріплюватися і на уроках  фізкультури, які учні люблять найбільше, і під час занять спортивних секцій, і в ході самостійних тренувань за місцем проживання.

Переглядів: 105 | Додав: unvksite | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar