Головна » 2017 » Май » 24 » Про безпеку дбати вчаться дошкільнята!
15:18
Про безпеку дбати вчаться дошкільнята!

      Відповідно до наказу сектору освіти Миляцької сільської ради від 11.05.2017 року № 24 в Удрицькому дошкільному навчальному закладі в період з 15.05. по 19.05.2017 року був проведений «Тиждень безпеки дитини»

         Метою проведення «Тижня» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.

    Педагоги закладу провели низку тренінгів та занять, рухливих та дидактичних ігор «Пожежники», «Водії», «Що потрібно для роботи пожежнику?» Використовували життєві ситуації, вміло викликали з дітьми служби по телефону «101», «102», «103», «104», вживали художнє слово, розігрували невеличкі сценки з безпеки на дорозі.

Під час бесід діти ознайомились із правилами дорожнього руху, правилами пожежної безпеки, а також з правилами безпеки під час стихійних лих. Вивчили найважливіші правила безпеки і навіть замалювали те, що запам`яталось. Під час проведення «Тижня» навчальні заняття збагачували сюжетно-ігровим змістом (групові ігри, виконання вправ загального характеру, ігри драматизації з музичним супроводом тощо).

         Питання безпеки життєдіяльності порушувалися й в роботі з батьками вихованців. Вихователі ознайомили батьків зі змістом тематичної виставки з питань безпеки дитини, провели ряд бесід («Як вберегти дитину від пожежі», «Острівець безпеки», «Сірники – не іграшки»).

З дітьми були проведені екскурсії до сільської аптеки та залізничного вокзалу, тут вони  дізналися багато корисного та цікавого з питань безпеки життєдіяльності, а також посмакували вітамінками.

Саме так закінчився «Тиждень безпеки життєдіяльності» у нашому дитячому садку. Діти, які в ньому взяли  участь, отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні навички, що для них було дуже цікавим.

Для малят, які тільки починають жити, ці перші знання про безпеку можуть стати надійним фундаментом, на якому повинен будуватися світогляд особистості, готової до життя в безпечному світі. Хотілося б сподіватися, що набуті дітьми навички в реальному житті ніколи не стануть їм у нагоді!

Тетяна Мазурик, заступник директора (дошкільний підрозділ)

Переглядів: 101 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar