Головна » 2018 » Декабрь » 22 » Працювали вчителі-словесники.
14:36
Працювали вчителі-словесники.

Чергове засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури  комунальних закладів Миляцької ОТГ відбулося  на базі Удрицького навчально-виховного комплексу. Тема засідання відповідала основним напрямкам реформування освіти у світлі концепції «Нова українська школа» й мала таке формулювання: «Використання інноваційних форм і методів роботи на уроках української мови та літератури  як ефективний шлях розвитку комунікативних здібностей учнів».

Учасники засідання відвідали урок української літератури у 6 класі на тему: «Володимир Винниченко. Оповідання  «Федько-халамидник». Художня розповідь про Федька, його життя, стосунки з однолітками». Урок проводила вчителька вищої категорії О.В. Терлецька. У ході самоаналізу проведеного заняття вчителька звернула увагу на те, як у процесі вивчення матеріалу уроку було реалізовано наскрізні ключові компетентності, що є одним із завдань, визначених у світлі концепції НУШ Освітньою програмою навчального закладу.

Члени методичного об'єднання, висловлюючись за результатами відвіданого уроку, відзначили високий методичний рівень його проведення та значний виховний вплив заняття на формування в учнів  соціальних і громадянських компетентностей, вироблення на прикладах героїв оповідання таких форм поведінки, які потрібні для ефективної та конструктивної участі у повсякденному житті, у визначенні змісту власних дій в умовах виникнення нестандартних ситуацій.

У ході засідання вчителі-словесники ознайомилися з матеріалами обласного семінару «Формування читацької компетентності школярів у процесі вивчення української літератури».  Як учасниця семінару, з цього питання виступила О.В. Терлецька.

Під час круглого столу педагоги поділилися досвідом використання ефективних форм та прийомів роботи на уроках української мови та літератури в умовах реалізації ідей нової української школи, опрацювали прийоми роботи з використанням нестандартних, інноваційних форм організації освітнього процесу.

Наступне засідання міжшкільного методичного об’єднання словесників відбудеться в лютому 2019 року на базі Жаденського НВК.

Галина Ящук,

голова міжшкільного методоб’єднання 

учителів української мови та літератури

 

Переглядів: 19 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar