Головна » 2018 » Май » 8 » «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»
13:51
«Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Щороку, коли розквітає все довкола, коли щедрі сонячні промені посилають на землю своє тепло, ми відзначаємо величні свята – День Пам’яті та Примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

         8 травня традиційно зібралися учні та працівники школи, жителі села, військовослужбовці пункту пропуску «Удрицьк», працівники митної служби, СПП «Україна» на  мітинг, щоб  вшанувати пам’ять тих, хто свою молодість та життя поклав на вівтар перемоги. У центрі уваги – ветерани, діти минулої війни Р.Х.Пігаль, І.П.Шанько, М.О.Гузовець, Д.І.Кот, М.Г.Шанько, І.П.Гузовець, В.Х.Пігаль, учасник бойових дій у зоні АТО А.В.Цьоба.

Як символ пам’яті жертв Другої світової війни  у кожного майорить  червоний мак. Поруч з квіткою - гасло «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Слова вдячності та поваги звучать з  вітань ведучих свята Оксани Кисіль та Наталки Бондарчук. Гіркі крихти спогадів переплітаються з номерами тематичної концертної програми.  У виконанні  Іванни Цьоби та Оксани Шанько  - солістів Удрицького НВК -  звучать зворушливі пісні. Учениці сьомого класу ритмічно влилися в атмосферу свята танцем «Червоні маки».

         До всіх учасників мітингу звертається директор Удрицького НВК Микола Ящук та староста села Неоніла Пігаль.

До підніжжя обеліска учасники мітингу покладають  квіти. Хвилина мовчання…

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна, пам’ятаємо про тих, хто захищає кордони нашої держави зараз. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучої нашої перемоги сьогодні. Віримо, що переможемо, бо ми  - на своїй землі, її захищають найкращі з українців. Молімося щодня за Україну. Любімо  й бережімо Україну, бережімо себе.

Пам’ятаймо! Перемагаймо!

Переглядів: 79 | Додав: unvksite | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar