Головна » 2018 » Март » 15 » Острозька академія
13:53
Острозька академія

Острозька академія – один з найпрестижніших навчальних закладів України. Майже кожен хоче навчатися саме тут. І я не стала виключенням. Нещодавно академія проводила конкурс на тему «Місцеве самоврядування очима молоді». Я взяла в ньому участь і стала переможцем, а тому була запрошена в заклад на нагородження та День відкритих дверей. Я дуже зраділа цьому, адже в майбутньому після закінчення школи я б хотіла навчатися саме в Острозькій академії. І вже 1 березня о 10 годині я була на порозі академії. Іванка, студентка закладу, провела нас в аудиторію, де саме виступав ректор Острозької академії Ігор Демидович Пасічник. Одразу після нього виступали Дмитро Шевчук, декан гуманітарного факультету, а з 1 березня – проректор, та Віталій Лебедюк, декан факультету політико-інформаційного менеджменту. Вони розповідали про переваги навчання в академії, про їхні досягнення та рекорди, активну участь у різноманітних Всеукраїнських конкурсах. Згодом Віталій Лебедюк ознайомив присутніх із новими спеціальностями – «Національна безпека» та «Громадське здоровя». Згодом майбутні абітурієнти та їхні батьки слухали голову спудеїв про після навчальну діяльність та відпочинок студентів. Далі нас ознайомили із структурою навчання.

Після офіційної частини нас поділили на групи за таким принципом: хто на який факультет планує вступати. Я пішла на факультет «Право». Нашими кураторами стали дві студентки закладу, одну з яких звали Маряна. Саме коли мала проходити екскурсія, в Академії розпочалась перерва, і нам дозволили погуляти по першому поверсі закладу. Я не схотіла ніде ходити, а тому стала біля своїх кураторів, і ми проговорили цілу перерву, яка тривала 30 хвилин. Під час нашого діалогу з дівчатами, я познайомилася ще й з їхніми друзями – Дмитром та Арсеном. Хлопці були дуже позитивними та привітними, проявляли інтерес до майбутніх студентів закладу. Найбільше мені сподобалося те, що всі студенти дуже комунікабельні і дружелюбні. Це створювало особливу атмосферу, і мені здавалось, що я знайома з ними дуже давно. До речі, на перерві я зустріла ученицю Удрицького НВК Раїсу Борсук, поспілкувавшись з якою, дізналася ще більше про Острозьку академію.

Далі в нас була екскурсія закладом. Ми відвідали власний музей академії, згодом заглянули до діючої церкви. Після цього ми спустилися в печери капуцинів, де було трохи моторошно, але, в той самий момент, дуже цікаво. Від нашого екскурсовода всі почули смішну історію про першокурсника, який там заночував і якого злякали кажани. На кінець ми відвідали арт-галерею, де часто змінюються теми виставок. Цього разу виставка була присвячена князю Констянтину Острозькому та його замку. На цьому наша екскурсія закінчилась і ми всі повернулись до приміщення навчального закладу, де нам провели дуже цікавий урок графології і відбулося нагородження переможців конкурсу. Кожен мав зможу дати на аналіз свій почерк, і серед нас виявилися такі добровольці.

Я надовго запамятаю цей день. Це був позитивний початок весни. І навіть не зважаючи на те, що було дуже холодно, це був, мабуть, найкращий день. Окрім диплома другого ступеня, я отримала ще невеличкого подарунка. Але найголовнішим сюрпризом для мене стали нові знайомства та море позитивних емоцій, які я там отримала. Та родзинкою закладу, на мою думку, є атмосфера – тепла та душевна. До тебе всі ставляться з розумінням і намагаються допомогти всім, чим тільки можуть. І навіть якщо ти заблукаєш (а таке може статися вперше, бо академія дуже велика), тобі підкажуть і виручать з такої ситуації. З тобою будуть говорити так, ніби з давно знайомим другом, навіть незважаючи на те, що ти тут зовсім нещодавно.

Переглядів: 86 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar