Головна » 2017 » Октябрь » 16 » «Нині – вільна й незалежна Україна-ненька. Її ревно захищають нові козаченьки…»
10:28
«Нині – вільна й незалежна Україна-ненька. Її ревно захищають нові козаченьки…»

   День захисника України - це свято є направду всенародним, бо захисниками Вітчизни є і учасники національно-визвольних рухів ХХ століття, і учасники Революції гідності, добровольці і військові, волонтери, діти і дорослі — всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над
російськими загарбниками.
   Боротьба за незалежність України продовжується і зараз. День Покрови Пресвятої Богородиці водночас є Днем Українського козацтва. 75 років минає з часу створення УПА. Національно-визвольний рух УПА – одна з найяскравіших сторінок боротьби українського народу проти гітлерівської та більшовицької окупацій.
Кожного року за традицією ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав свою молодість та життя в ім’я Перемоги та боротьбі за незалежність України.
    Не став винятком і цей рік. Ведучі свята Оксана Кисіль та Вікторія Карпович.
    Гучними оплесками учні та гості зустріли наймолодшу учасницю свята, переможницю районного туру конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» першокласницю Іванну Цьобу.
    Впродовж свята зі сцени звучали музичні вітання у виконанні Оксани Шанько, Соломії Колоди та учнів 4 класу. 
     У війни не жіноче обличчя. У народі недарма кажуть, що час не владний над материнським горем. День за днем ідуть бої, крок за кроком звільняються території, гинуть люди. Серед загиблих учасників АТО є, на жаль, і наші земляки… Хвилина мовчання. В очах - сльози смутку.
Тривожно звучать рядки поезій вустами Дарини Легкої, Оксани Богельської та Тетяни Кузко.
    Кожен з нас впевнений, що ми здолаємо агресію з боку сусідньої Росії, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною. І в недалекому майбутньому Україна стане новою квітучою європейською країною і буде мир на всій землі!
    Закінчилось же свято піснею «Нам потрібне мирне небо».


Заступник директора з виховної роботи Наталія Кухаревич

Переглядів: 137 | Додав: unvksite | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar