Головна » 2017 » Октябрь » 3 » Музика - мова серця!
12:05
Музика - мова серця!

 Мабуть, немає в світі людини, яка б не любила музику. Чарівні нотки класики і блюзу, запальні мотиви поп-музики та рок-н-ролу, шалені звуки панку та важкого металу… Серед різноманіття музичних напрямків кожен обирає свій.

    Музика є мовою серця, найніжніших почуттів, світу емоцій людини. Вона стимулює учнів до творчої діяльності, сприяє формуванню пізнавальних та емоційно-мотиваційних функцій, розвитку творчого мислення, здібностей, комунікативності, а також позитивних якостей характеру, дає людині поштовх для внутрішнього переживання і уяви, викликає бажання передавати музику в дії, міміці, жестах, рухах, співі, грі, створює нові художні образи.

    З нагоди Міжнародного дня музики в та з метою ціннісного ставлення до мистецтва музики у нашій школі був проведений музичний конкурс «Ерудит-шоу 2017». Змагалися дві збірні команди з учнів 5-8 класів: «Веселі нотки» та «Музичні ключики». Очолили команди два запальні капітани – учні 7 класу Дерун Тетяна та Борсук Катерина.

   Протягом змагання було проведено багато цікавих та змістовних конкурсів,  на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. Команди відгадували загадки про ноти, співали естафетою українські народні пісні. Діти показали всі свої знання та вміння у розгадуванні музичних загадок, ребусів, кросвордів! Як «збирачі фольклору» відтворювали прислівя та приказки на тему музики. Як справжні музичні ерудити відповідали на запитання вікторини, розпізнавали композиторів, співали продовження дитячих пісень, відтворювали текст українських народних пісень, зміст яких частково був втрачений.

     Не залишалися поза увагою і вболівальники. Вони мали змогу показати на що здатні, відгадуючи музичні загадки та розпізнаючи музичні інструменти за малюнками.

    Будь-який конкурс неможливий без журі. Конкурс знавців музики справедливо судили заступник директора з виховної роботи Кухаревич Н. О., педагог-організатор Легка Л. А. та голова учнівського комітету Кисіль Оксана.

    Під час проведення конкурсів не було байдужих учнів. Усі вони залюбки поринали у чарівний світ музики. Чесно боролися за перемогу, яку в «запеклій боротьбі» здобула команда «Веселі нотки». І переможці, і учасники конкурсу були нагороджені грамотами.

   Не дарма кажуть, що ніщо так не єднає людей, як музика, а любов до життя  теж починається саме з музики.

А. Пігаль,

учитель музичного мистецтва 

Переглядів: 72 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar