Головна » 2018 » Декабрь » 6 » МО вчителів англійської мови
10:24
МО вчителів англійської мови

30 листопада відбулося засідання міжшкільного МО вчителів англійської мови Миляцької громади на базі Удрицького НВК. Вчителі розглянули питання інтерактивного навчання як засобу підвищення мотивації та інтересу учнів до навчання та шляхи їх застосування при вивченні іноземної мови, формування комунікативної компетентності та культури мовлення на уроках.

            З творчим звітом виступила вчителька англійської мови Гречко О.Г.

            Голова МО Дячок Н.В. зосередила увагу членів методичного об’єднання на інтегрованих змістових лініях та способах їх використання. Присутні вчителі англійської мови відвідали у роки у 4 класі (вчитель Гречко О.Г. Тема уроку «Free time») та у 6 класі (вчитель Дячок Н.В. Тема уроку  “Food and Drink”). На уроках були використані такі інтерактивні методи як «Мозковий штурм», робота в парах, робота в команді, «Кластер», проектна діяльність, «Мікрофон», рольова гра Mime game».

            Приємно, що вчителі Савич М.П.( Миляцький НВК), Чмель Л.В. (Смородський НВК), Легка Т.Л. (Жаденський НВК) постійно беруть участь у роботі МО, підвищуючи свій фаховий рівень.

            Прикро, що не прибули на засідання  вчителі Будимлянського та Перебродівського НВК.

Переглядів: 14 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar