Головна » 2018 » Май » 14 » І мам привітали, й актуальні питання обговорили
14:55
І мам привітали, й актуальні питання обговорили

Відповідно до плану роботи Удрицького НВК  11.05.2018 відбулися загальношкільні батьківські збори. Розпочались  збори із святкового концерту, адже у неділю - День Матері. Зі сцени звучали пісні, теплі,щирі  вітання для матусь. Після цього перейшли до порядку денного зборів.

Директор НВК Микола Ящук у своєму виступі розповів про найцікавіші моменти шкільного життя у 2017-2018 н.р., проаналізував основні напрямки роботи освітнього закладу, прозвітував про фінансово-господарську діяльність школи, ознайомив  із аналізом навчальної діяльності за навчальний рік та результатами участі учнів у районних предметних олімпіадах, конкурсах.

Практичний психолог Ірина Муха   продемонструвала  відеоролик «Чому діти обманюють», звернула увагу батьків на проблеми  дитячої нещирості, причини та шляхи її уникнення.

На   недопущенні різних форм насильства над дітьми,  проведенні батьками  роботи з   профілактики правопорушень, забезпеченні дотримання техніки безпеки  у літній період наголосила заступник директора Наталія Кухаревич.

Дирекція подякувала батькам за хорошу явку на збори, активну підтримку педагогічного колективу та  співпрацю у вирішенні актуальних  проблем шкільного життя.

Продовжились збори у навчальних кабінетах, де на батьків чекали класні керівники.

 

Переглядів: 69 | Додав: unvksite | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar