Головна » 2018 » Февраль » 8 » Граючись – більше читаємо
22:57
Граючись – більше читаємо

У кожного народу з давніх-давен існують казки. Сила-силенна їх і на Україні. Де тільки хата біла, господиня мила, котик сіренький і дитина маленька, там ходить сон коло вікон, а дрімота коло плота. І не зайдуть вони в хатину, поки  там не погостює казка.

Слово «казка» походить від слова казати (розповідати). У казках розповідається про події, яких у житті не буває. Це вигадані, незвичайні, фантастичні події. Та упродовж віків вони були і залишаються чарівними провідниками доброти і милосердя. У них перемагає добро і здійснюються найзаповітніші бажання, про які мріє кожна дитина.

На сцені нашого лялькового театру, підхопивши дитячі мрії, оживають казкові персонажі. Діти дарують їм свою душу, свої емоційні переживання. Маленькі актори старанно готуються до кожного свого виступу: перечитують багато казок, обговорюють їх, роблять перші спроби писати цікаві казкові історії. А скільки радісних емоцій вони проявляють одягаючи ляльку-рукавичку. Граючись, вони водночас створюють образ майбутнього героя із казки.

Ось і на цей раз діти самостійно підібрали для свого театрального дійства дві українські народні казки «Сірко» і «Круть та Верть». В них розкриваються поняття добра і зла, правдивості і підступності, працьовитості і ліні. Після багатьох репетицій на днях відбулася прем’єра вистави в дитячому садочку. Маленькі глядачі з цікавістю спостерігали за героями казок, з радістю відгадували  загадки ведучої Ангеліни Соломіни, учениці 7 класу.

Після вистави дошкільнята із задоволенням поспілкувалися з юними акторами театрального дійства Марією Петровець, Настею Якимович, Дариною Подун, ученицями 3 класу і запевнили, що з нетерпінням будуть чекати нових зустрічей з шкільним  ляльковим театром.

Підготувала шкільний бібліотекар Н. К. Кот

Переглядів: 61 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar