Головна » 2017 » Июнь » 17 » До побачення, «Джерело»!
23:43
До побачення, «Джерело»!

Ось і настало довгоочікуване літо! Весь навчальний рік ми, діти,малі і старші, з нетерпінням чекали на веселі літні  канікули. І от збулася наша мрія. Нарешті не треба буде зранку  прокидатися, йти на уроки, виконувати домашні завдання.

Приємною несподіванкою для усіх було те, що під час навчальної практики на території нашої школи діятиме пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Джерело». Саме в ньому й запанувала неповторна атмосфера між нами, учнями.

Тож хочу поділитися враженнями про відпочинок у нашому пришкільному таборі . Це останній рік, коли ми, десятикласники,  так  змістовно і цікаво відпочивали на базі свого навчального закладу.

Наш табір працював за стандартною схемою.  Спочатку ми обрали командира табору, потім розділилися на загони, в яких теж обирався свій командир. Так в нашому «Джерелі» з’явилося п’ять загонів: «Супер-клас», «Тінейджери», «Кульбаба», «Смайл» та «Діамант». Щодня у таборі проводилися цікаві ігри, конкурси, дискотеки. Не обійшлося й без традиційних малюнків на асфальті, присвячених Міжнародному дню захисту дітей, та конкурсу загонових стінгазет.

Наші учні активно брали участь у підготовці концертів, лінійок та свят. Не забували ми і про справи школи: впродовж роботи табору наші учні працювали на клумбах, в парках та скверах. Також велику увагу приділяли ми і спортивній справі. Постійно грали у волейбол і футбол. А ще  (у Всесвітній день боротьби з палінням) ми провели досить цікаву акцію «Обміняй цигарку на цукерку», метою якої було загітувати наших курців-односельців  відмовитися від паління.

Міх приємних вражень привезли школярі від незабутнього заходу, що був зорієнтований на обласний центр. Хоча від Удрицька до Рівного й неблизька дорога, проте  юні туристи 5-8 класів залюбки зі сходом сонця вирушили в мандрівку, яка була дуже цікавою. Спочатку вони відвідали краєзнавчий музей. Доступна розповідь екскурсовода про унікальні твори волинського іконопису, колекцію стародруків, графіків, скульптур козацької доби - все це у поєднанні з привітністю працівників музею стало і джерелом пізнання  минувшини, і прикладом гостинності його господарів. Потім діти попрямували до льодової ковзанки, що в торговому комплексі «Екватор» , після чого їх з радістю зустрів Рівненський зоопарк.

А ще всім нам дуже запам’ятався звітний концерт, присвячений закриттю табору «Джерело». У його підготовці активну участь брали всі учні нашої школи. Було підготовлено багато дотепних сценок та музичних номерів. Всі ці дії відбувалися не без допомоги начальника табору Легкої Людмили Адамівни.

Роботою табору ми задоволені, бо жили з друзями у злагоді і мирі, не заздрили, не ображали один одного, не зневажали, зла не бажали нікому. Були справедливими, чесними, бо вірили у силу доброти.

Нещодавно ми сказали: «До побачення,  «Джерело»! Ми вдячні тобі за чудовий відпочинок!».

Ми всі будемо дуже сумувати за нашим табором та з нетерпінням чекатимемо наступної практики, аби поринути у світ позитиву та емоцій.

Попереду у школярів -  ціле літо. Нехай же воно для усіх моїх ровесників буде щасливим.

                                                                    Наталія Доскач, командир загону «Діамант»

Переглядів: 125 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar