Головна » 2017 » Октябрь » 5 » День учителя
13:49
День учителя

  Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначають День учителя. Це свято – чудова нагода висловити слова вдячності улюбленим педагогам: щиро привітати їх, подарувати квіти чи листівки.

Вже стало доброю традицією проводити  День учнівського самоврядування. Цього дня учні з високим рівнем навчальних досягнень проводили уроки у молодших та середніх класах.

Атмосфера в школі була привітною, а у повітрі розносилися пахощі квітів, які учні принесли для своїх вчителів. При  вході у школу випускники вітали вчителів власноруч зробленими паперовими квітами із сюрпризом всередині. Учні мали змогу привітати своїх класних керівників та всіх педагогів зі святом улюбленими мелодіями.

Після уроків в актовій залі школи відбувся святковий концерт. Зі сцени лунали слова привітання від учнів,  директора Миколи Івановича Ящука та голови батьківського комітету Тетяни Олександрівни Лозицької, яка вручила нашим вчителям невеличкі подарунки. Та найбільше всім запам’яталося відео про вчителів, яке зняли учні 11 класу під  керівництвом Василя Васильовича Цупи.

Всі учасники дійства отримали масу позитивних емоцій. Кожен, хто проводив уроки зрозумів, що професія вчителя – титанічна. Можливо, хтось по-іншому почне ставитися до цієї величної праці. Але як би там не було ми завжди повинні памятати наших любих вчителів, адже саме вони засівають наші душі зерном знань.

Ми вдячні Вам, наші шановні вчителі!..

Голова учнівського комітету                                             Кисіль Оксана

Переглядів: 116 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar