Головна » 2018 » Декабрь » 22 » День Святого Миколая в Удрицькому НВК
14:18
День Святого Миколая в Удрицькому НВК

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая.

Відбулося воно і в нашій школі. Школярі чекали на свого покровителя, доброго Духа. Роздаючи  солодощі, Святий  Миколай  бажав  дітям бути чемними, робити  добро, не ображати нікого, не сваритися. Ще довго лунала пісня про Святого Миколая у виконанні Іванни Цьоби та веселий сміх щасливих дітей.       

Щиру вдячність складаємо голові батьківського комітету Тетяні Лозицькій, яка допомогла  у проведенні свята Святого Миколая подарунками для діток дитячого садочка та учнів 1-6 класів. Нехай віра у добро та життєва мудрість не покидають вас, Тетяно Олександрівно.

 З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Здоров’я, щастя, радості, спокою і миру Вам у Вашій родині.

 

   Після свята відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких розглянули питання: 

        1.Домашнє насильство: форми і прояви. Формування особистості та поведінка дитини, яка є свідком чи жертвою домашнього насильства(Практичний психолог Муха І.П.).          

       2.Здобутки та перспективи в освітньому процесі школи. Завдання батьків та проблеми, які виникають під час освітнього процессу(Директор  Ящук М.І.,вчитель 1 класу Дячок О.С.).

       3.Дотримання правил пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху та профілактика нещасних випадків серед учасників навчально-виховного процессу(Заступник директора з виховної роботи Кухаревич Н.О.).

Адміністрація освітнього закладу подякувала батькам за хорошу явку, підтримку, за співпрацю у подальшому вирішенні спільних проблем.

 

Продовжились збори у навчальних кабінетах, де на батьків чекали класні керівники.  

 


 

Переглядів: 23 | Додав: unvksite | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar