Головна » 2017 » Декабрь » 21 » Батьківські збори у день Святого Миколая в Удрицькому НВК
14:43
Батьківські збори у день Святого Миколая в Удрицькому НВК

З початком зими розпочинаються веселі зимові свята та розваги. Перше свято, якого   діти чекають  з нетерпінням – це свято Св. Миколая.

 Ранок «Святий Миколай, до нас в гості завітай» підготували члени учнівського комітету разом із педагогом-організатором Людмилою Легкою.

Школярі щиро вітали Святого Миколая, даруючи йому свої вміння і таланти.

Найрадіснішою хвилиною для дітей було отримання подарунків  від Святого Миколая. З великим задоволенням та притаманною дітям простотою вони підходили до свого доброчинця та його помічників, щоб отримати солодощі. До речі, допомогла Святому Миколаю  придбати та подарувати смачні цукеркові пакуночки учням перших – шостих класів та вихованцям дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу голова  батьківського комітету Тетяна Лозицька, за що їй всі були щиро вдячні.      

Стало уже традицією школи у День святого Миколая  проводити загальношкільні батьківські збори. Не став винятком і цей рік.

У ході розмови з учасниками зборів директор НВК Микола Ящук ознайомив їх із завданнями, які стоять перед батьківською громадськістю у зв’язку з підготовкою до реформування  школи відповідно до Концепції реалізації  державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та нового Закону про освіту.

Поради « Як запобігти дитячій агресії,  уникнути конфліктних ситуацій  у шкільному середовищі» прозвучали з уст практичного психолога  Ірини Мухи.

Медична ж сестра Світлана Бадан ознайомила батьків із результатами  медичного  огляду учнів та завданнями, які належить проводити в родинах з метою запобігання інфекційним захворюванням, проаналізувала стан дитячого харчування.

Учасники зборів розглянули й таке важливе питання, як організація  роботи закладу з попередження дитячого травматизму, виконання норм і правил охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки, дорожнього руху. Заступник директора  Наталія  Кухаревич наголосила  на ролі сімї  у запобіганні дитячому травматизму.  

Заступник директора Наталія Кухаревич

Переглядів: 97 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar