Головна » 2017 » Апрель » 29 » День цивільного захисту
20:18
День цивільного захисту

>>> Дивитись більше фото <<<

   Згідно зі статтею 3  Конституції України життя та здоров'я людини, її безпека є найвищими соціальними цінностями, за забезпечення яких держава відповідає перед нею.

   У світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов’язані з природними катаклізмами, аваріями і катастрофами.

   Кінець ХХ століття та початок ХХІ принесли рекордну кількість небезпек природного, техногенного та соціально-політичного характеру.

   Виникнення небезпечних ситуацій, як правило загрожує життю людей, завдає великих матеріальних збитків.

   Статистика свідчить, що переважна кількість аварій, катастроф відбувається за свідомих чи несвідомих дій людини. Головною причиною такого становища є низький рівень обізнаності населення з існуючою небезпекою техногенного і природного характеру.

   Однією з особливостей сьогодення є високе  фізичне та психологічне напруження при  вирішенні всіх життєвих завдань, у тому числі в побуті, на підприємстві, в навчальному закладі. Виникають ситуації, за яких підприємства, установи, навчальні заклади піддаються серйозному впливу досить напружених, майже критичних обставин, що характеризуються високим рівнем загрози здоров’ю, життю та діяльності.

   Пункт 1 статті 41 Кодексу цивільного захисту України визначає шляхи формування культури безпеки життєдіяльності населення, в тому числі учнів,   та дітей дошкільного віку.

   З метою формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності 28 квітня 2017 року в Удрицькому навчально-виховному комплексі   проведений  День цивільного захисту.

   В ході Дня цивільного захисту відбулося об’єктове тренування з особовим складом та учнями, здійснено перевірку готовності всіх формувань цивільного захисту та працівників, учнів до проведення евакозаходів за сигналами оповіщення.

   Протягом Дня ЦЗ з працівниками і учнями відпрацьовані дії за сигналом „Увага всім!”, користування засобами колективного та індивідуального захисту, виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання,  виконання нормативів ЦЗ.

   Для учнів були проведені ігри-змагання, вікторини, комбіновані естафети. Організовано конкурс малюнків на асфальті, випуск стіннівок на тематику ЦЗ та НС. Варто відзначити практичну спрямованість заходів, що проводилися протягом Дня цивільного захисту. Вони  носили характер змагань, викликати інтерес учнів, спонукати їх до поглиблення знань з цивільного захисту та здобуття практичних навичок захисту.

   Учні, працівники, формування  цивільного захисту за сигналами ЦЗ діяли грамотно,  чітко, відповідно до поставлених завдань.

   Загальну мету проведення Дня цивільного захисту було досягнуто.

Олена Мазур, заступник директора,

відповідальна з питань цивільного захисту

Переглядів: 77 | Додав: unvksite | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar