Головна » 2018 » Март » 13 » Читайлик запрошує в бібліотеку
21:25
Читайлик запрошує в бібліотеку

Шкільна бібліотека запрошує читачів познайомитися з книжковою виставкою-інсталяцію «Читайлик запрошує в бібліотеку». Виставка пропонує нові надходження художньої літератури для дітей.

Завітайте у бібліотеку, щоб разом читати книги та створювати цікаві інсталяції, тим самим стимулюючи власну творчість. Приєднуйтеся!

 

         Бібліотека пропонує унікальний проект, який сприяє набагато якіснішому дозвіллю батьків і дітей. Адже, читаючи книжки серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей», написані в захопливій і доступній формі, робить сам процес читання не нудним і корисним. Ви поринете у неймовірні пригоди персонажів та відкриєте для себе життя головних героїв – видатних людей усіх часів. Із цих історій дізнаєтеся, що можливо досягти будь-якої мети завдяки наполегливій праці, вірі в себе та бажанню принести щось корисне у світ.

        

Хочете дізнатися як звичайний збірник маминих рецептів зміг стати чарівним? Чому звичайна дівчинка Софійка опинилася так далеко від рідного дому й стала учасницею незвичайних небезпечних пригод, і коли вони завершаться? Чому жахливі хижаки слухалися дівчинку Іті?

         Про ці та багато інших речей ви дізнаєтеся з фантастичної пригодницької повісті Петра Мельника «Дивовижна подорож Соні й Асі до Давнього Єгипту».

 

Коли однокласники обзивають тебе бурундуком і насміхаються, бо ти не вмієш стрибати через козла і лазити по канату, - тоді на душі так кепсько, що ти готовий на будь-що, тільки б довести їм усім, хто такий Івась Бондарук насправді.

         Повість Івана Андрусяка «28 днів із життя бурундука» - один із найуславленіших у сучасній українській літературі творів для молодших підлітків.

 

Знайомтеся, це Уда. Їй дуже кортить розповісти вам про все на світі – про себе, про батьків і сестричку Ерле, про найкращу подругу Гелле і її брата-телепня Стіана. Про  це Уда пише у своєму щоденнику, який надійно замикає на ключик і який стане її єдиною розрадою, коли життя полетить шкереберть, а світ здаватиметься ворожим.

Що робити, коли на душі так мулько і здається, що ніхто тебе не любить? І чи зможе Уда зрозуміти, що часто між любов’ю та ненавистю полягає тонка межа? Про все це ви зможете дізнатися  з книжки Ніни Е. Грьонтведт «Привіт, це я».

Переглядів: 52 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar