Головна » 2017 » Май » 11 » Безвізу бути !!!
14:56
Безвізу бути !!!

11 травня 2017 року Рада Європейського союзу оприлюднила офіційне повідомлення про схвалення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до ЄС. З цієї нагоди, а також у зв’язку з відзначенням у травні традиційних Днів Європи в рамках місячника ЄС в комунальному закладі «Удрицький НВК» відбулася презентація символів Європейського союзу – Прапора та Гімну «Ода радості».

У ході презентації до школярів та працівників навчального закладу було доведено інформацію про офіційне схвалення Радою Європейського союзу безвізового режиму для громадян України до ЄС, ознайомлено з історією Прапора  Європейського союзу, прослухано «Оду радості» Л.Бетховена, яка стала офіційним Гімном ЄС, наголошено, що остаточне затвердження безвізового режиму для України відбудеться 17 травня. Здійснять це президент Європарламенту та посол головуючої в Євросоюзі Мальти Кармело Абела  за присутності Президента України Петра Порошенка.

Цього ж дня делегація від села Удрицьк, у складі якої були заступник директора з виховної роботи Наталія Кухаревич та учень 11 класу, призер районної олімпіади з інформатики Максим Гузовець, взяла участь в урочистому піднятті Державного прапора України та Прапора Європейського союзу в адміністративному центрі Миляцької сільської ради.

Переглядів: 95 | Додав: unvksite | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar